Origin for Mac

Origin for Mac 9.1.6.2811

Pobierz gry na Mac z katalogu Electronic Arts

Zalety

  • Oficjalna aplikacja Electronic Arts
  • Dużo popularnych tytułów
  • Łatwa w użyciu

Wady

  • Mniejsza ilość gier na Mac niż na Windows

Bardzo dobry
8

Origin na Mac to program niezbędny dla wszystkich fanów gier komputerowych. Pozwala on korzystać z platformy Origin do kupowania i pobierania gier na Mac z bogatego katalogu firmy Electronic Arts.

Origin działa podobnie jak Steam. Jeśli wolisz kupować i pobierać gry na Mac przez internet, zamiast tradycyjnie kupować je w zwykłych sklepach, możesz to zrobić przez Origin.

W sklepie Origin znajdziesz jedynie gry wydane przez Electronic Arts. W katalogu EA znajdziesz wiele popularnych tytułów, takich jak na przykład FIFA, Need for Speed, Medal of Honor, SimCity, Sims czy Tomb Raider.

Origin na Mac oferuje wiadomości o najnowszych grach wydanych przez EA, materiały multimedialne z gier i oczywiście możliwość zakupu oraz pobrania pełnych wersji. Do już posiadanych gier komputerowych program sam wyszukuje i pobiera aktualizacje.

Aplikacja Origin może stać się wygodnym narzędziem do kupowania gier na Mac. W swojej ofercie ma wiele popularnych hitów. Jednak liczba tytułów oferowanych na Origin będzie na pewno zbyt ograniczona dla prawdziwych maniaków gier.

Origin for Mac

Download

Origin for Mac 9.1.6.2811

Opinie użytkowników o Origin for Mac