Origin for Mac

Origin for Mac 9.1.6.2811

Pobierz gry na Mac z katalogu Electronic Arts

Origin na Mac to program niezbędny dla wszystkich fanów gier komputerowych. Pozwala on korzystać z platformy Origin do kupowania i pobierania gier na Mac z bogatego katalogu firmy Electronic Arts. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Oficjalna aplikacja Electronic Arts
  • Dużo popularnych tytułów
  • Łatwa w użyciu

Wady

  • Mniejsza ilość gier na Mac niż na Windows

Bardzo dobry
8

Origin na Mac to program niezbędny dla wszystkich fanów gier komputerowych. Pozwala on korzystać z platformy Origin do kupowania i pobierania gier na Mac z bogatego katalogu firmy Electronic Arts.

Origin działa podobnie jak Steam. Jeśli wolisz kupować i pobierać gry na Mac przez internet, zamiast tradycyjnie kupować je w zwykłych sklepach, możesz to zrobić przez Origin.

W sklepie Origin znajdziesz jedynie gry wydane przez Electronic Arts. W katalogu EA znajdziesz wiele popularnych tytułów, takich jak na przykład FIFA, Need for Speed, Medal of Honor, SimCity, Sims czy Tomb Raider.

Origin na Mac oferuje wiadomości o najnowszych grach wydanych przez EA, materiały multimedialne z gier i oczywiście możliwość zakupu oraz pobrania pełnych wersji. Do już posiadanych gier komputerowych program sam wyszukuje i pobiera aktualizacje.

Aplikacja Origin może stać się wygodnym narzędziem do kupowania gier na Mac. W swojej ofercie ma wiele popularnych hitów. Jednak liczba tytułów oferowanych na Origin będzie na pewno zbyt ograniczona dla prawdziwych maniaków gier.

Origin for Mac

Download

Origin for Mac 9.1.6.2811